Plastová okna přímo od výrobce – ASOKNO

OKNA PŘÍMO OD VÝROBCE – od nejlevnějších až po nejluxusnější

 

PLASTOVÁ OKNA

Plastová okna nabízíme v šesti variantách, které pokryjí nejnáročnější aplikace pro pasivní a nízkoenergetické domy, zelenou úsporám až po kvalitní cenově dostupná okna. Samozřejmostí je široká škála nabízených bezpečnostních prvků, barev a doplňků, včetně žaluzií, elektropohonů a dalších.


více  ASOKNO PASSIVE   

Plastová okna ASOKNO PASSIVE technickými parametry splňují nejpřísnější požadavky na prostup tepla rámem a sklem. Jsou vhodná zejména pro stavby, kde je potřeba dosáhnout na standard pasivního domu.


více  ASOKNO Green Line  

Okno ASOKNO Green Line dosahuje optimálních protihlukových a tepelně izolačních hodnot. Je určeno pro nízkoenergetické budovy.


více  ASOKNO Green Line WD  

Okno ASOKNO Green Line WD dosahuje optimálních protihlukových a tepelně izolačních hodnot. Profilované křídlo dává vyniknout dřevěným dekorům. Okno je určeno pro nízkoenergetické budovy.


více  ASOKNO INTRO   

Okno ASOKNO Intro dosahuje optimálních protihlukových a tepelně izolačních hodnot. Hodí se pro renovace budov, kde je především kladen důraz na nízkou pohledovou šířku (rám + křídlo) až 81 mm


více  ASOKNO INTRO RENOVA  

Okno ASOKNO Intro Renova dosahuje optimálních protihlukových a tepelně izolačních hodnot. Hodí se pro renovace budov, kde je především kladen důraz na rychlost a jednoduchost výměny oken


více  ASOKNO BASIC   

Okno ASOKNO Basic dosahuje optimálního poměru „výkon–cena“. Splňuje všechny zákonné požadavky na okna. Kvalitní okna ze cenu ještě nedávno nedosažitelně nízkou.

^ nahoru ^