Plastová okna přímo od výrobce – ASOKNO

OKNA PŘÍMO OD VÝROBCE – od nejlevnějších až po nejluxusnější

 

plastová okna, hliníková okna

Okna ASOKNO nabízí dvě základní varianty pro výplně otvorů staveb. Plastová okna a hliníková okna.
Tyto dva materiály dokonale pokrýjí veškeré požadavky pro stavby všech druhů včetně pasivních a nízkoeneregetických domů. 


více  PLASTOVÁ OKNA   

Plastová okna Asokno jsou reprezentantem standardu vysoké kvality. Díky technologickému pokroku našich plastových oken dokážeme nabídnout nadstandardní hodnoty prostupu tepla a hluku. Asokno je výrobcem plastových oken, tudíž máme kontrolu nad celým výrobním procesem okna. Stavte s profesionály! Vždyť plastová okna se hodí pro všechny druhy projektů od rekonstrukcí domů, novostaveb, až po rozsáhlé bytové nebo administrativní projekty. 

 

 

více  HLINÍKOVÁ OKNA   

Otevřete okno do světa nespočetných možností a tvarových variant hliníkových oken ze systémů s přerušeným tepelným mostem, splňující všechny Vaše potřeby a požadavky na kvalitu profilů a zasklení s použitím izolačních skel, nejen tepelně izolačních vlastností, ale i protihlukových a bezpečnostních. Potřebnou funkčnost a bezpečnost hliníkových oken dotváří kování, různé druhy otvíracích mechanismů, dále stínící prvky jako slunolamy, venkovní a vnitřní žaluzie či předokenní rolety. Konečný vzhled oken dokresluje povrchová úprava profilů s možností použití práškových barev dle RAL, eloxace nebo lakovaných dekorů.